Sweet dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 22 dana Pon Jun 08, 2020 7:36 am
Forum navigacija



More Cool Stuff At POQbum.com

Zadnje teme
» pozdrav ajd da nešto pecamo
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptyUto Okt 19, 2010 12:58 am od juro

» xXx TaKtiKe xXx
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptySub Maj 08, 2010 10:39 am od mila

» Summer HIT 2010- Тина & MC Стојан- Секси
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptySub Maj 08, 2010 10:37 am od mila

» Tina Ivanovic - Bambus [HQ] - Spot
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptySub Maj 08, 2010 10:01 am od mila

» Ogi Radivojevic - Mozda ti sad nedostajem
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptySub Maj 08, 2010 9:59 am od mila

» Trik Fx -NAJBOLJI U LJUBAVI
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptySub Maj 08, 2010 9:57 am od mila

» Oliver Dragojević - VJERUJ U LJUBAV
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptySub Maj 08, 2010 9:54 am od mila

» Bolan seksualni odnos (dispareunija)
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptyPet Maj 07, 2010 7:24 pm od mila

» Umetnost udvaranja
Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptyPet Maj 07, 2010 7:23 pm od mila

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Forum
radio_kutak
..

xat radio player
..

xat radio player
kutak radio
dj lakitos - Berlin - Take My Breath Away - Techno

 

Can't hear anything? Please try one of the player links.

Play stream in WinampWinamp/iTunes
Play stream in Windows Media PlayerWindows Media Player
Play stream in Real PlayerReal Player

AUDIO VIDEO CAT
KLINI DA GLEDAS TW-PINK
fb
DECIJI TW KANAL
fb
SPORTSKI TW KANAL
fb
STUDIO"B"
fb
Weather Today in Novi Sad

 

 Heteroseksualac o homoseksualizmu

Ići dole 
AutorPoruka
mila




Broj komentara : 189
Join date : 19.03.2010
Age : 49
Mjesto : Subotica

Heteroseksualac o homoseksualizmu Empty
PočaljiNaslov: Heteroseksualac o homoseksualizmu   Heteroseksualac o homoseksualizmu EmptyPet Maj 07, 2010 9:44 am

Jedno je očigledno - na planeti Zemlji mnogo je više onih koji kritikuju ono što ne razumeju ili što nikad nisu probali, a sve je manje onih koji pokušavaju da bar shvate stvari koje ih nikad nisu dotakle. Na žalost, najmanje je ljudi koji gledaju svoja posla i ne razmišljaju kako drugima da uskrate pravo na slobodan izbor života. Jedan pametan čovek, davno pre mene, rekao je da, ljudi mogu da čine sa svojim životom šta im je volja i da im je sve dozvoljeno dok ne povređuju druge ljude i da im oduzimaju njihovu slobodu. Ja ću dodati da se u sadašnjici najviše ograničavaju slobode seksualnog opredeljenja.

Umesto da se usresredimo na pedofiliju i na seksualna zlostavljanja u porodici (o čemu se svi sablažnjavaju da govore), stalno se vraćamo na homoseksualizam, i pominjemo homoseksualnost kao da je to najveće zlo čovečanstva. Ne mogu da se složim sa tim. Uvek se umešam u razgovor onih koji na sva usta pljuju homoseksualce i postavim im jedno vrlo jednostavno pitanje: Da li vas je ikada neki homoseksualac uvredio, povredio ili svojim seksualnim opredelenjem učinio nešto nažao vašoj slobodi življenja? Naravno, nikad mi niko nije odgovorio na ovo pitanje, ali se podrazumevalo da nemaju argumente za bilo kakav drugi odgovor osim: Ne, nikad nam to homoseksualac nije učinio.

U većini kreveta ljudi koji bi ''ubili svakog geja'' (ovo je blago rečeno u odnosu na stvari koje ja čujem da bi im ti ''moderni moralisti'' radili) nešto ne funkcioniše. Ako sam ja zadovoljna svojim seksualnim životom, baš me briga šta radi komšija prekoputa. U tuđe krevete zabadam nos samo kad moju posteljinu ne mogu da izgužvam ili kad u njoj zaspim nezadovoljena. Dakle, onaj ko se bavi tuđim seksualnim opredelenjima, najčešće ima problem sa svojim.
Ali neću i ja da budem kritičar
Da se razumemo, ovo nije pokušaj da se promoviše homoseksualizam - više je želja da kažem kako ja to doživljavam i šta sam saznala istražujući um, život i seksualnost homoseksualaca. A istraživala sam, pomno, detaljno, toliko da sam jedno vreme bila i u gej klubovima. Pričala sam sa njima i razbila odmah jednu zabludu - ako ste heteroseksualni niko vas neće dirati u jednom takvom okruženju. Možda će neko pokušati da vam se udvara, ali i to je normalno, ne piše vam na licu kakvog ste ukusa u krevetu, pogotovo ako ste došli u njihovo okruženje. Dovoljno je da se nasmešite i kažete da ste strejt, pa ćete sa njima moći do ranih jutarnjih sati da đuskate i da se stvarno dobro provedete.

U svetu homoseksualaca čini mi se da je zabava drugačija nego kod nas, heteroseksualaca ili povremenih biseksualaca. Prvo što primetite na gej žurkama jeste umeće plesa, a poznato je da je i u plesu i u seksu potrebna doza drskosti. Druga stvar koja vam ne promakne jeste da tu nema ''blejanja'', nema namrgođenih polu-kriminalaca koji sede u separeu i bacaju poglede levo-desno kako bi izgledali opasniji. Nema ni devojaka koje se dosađuju i ne ustaju sa stolice. Neko bi rekao da su homoseksualci razuzdani, ali ja tvrdim da su samo rasterećeniji, da znaju da se zabave i da im svakodnevica zbog skrivanja svog opredelenja donosi mnogo stresa pa ga se oslobađaju tako što igraju do zore. Kamo sreće da oni koji ih biju po ulicama na isti način oslobađaju svoju seksualnu energiju!

Zablude
Vrlo je važno istaći da postoje ogromne zablude u vezi sa seksualnim odnosom. Heteroseksualci mogu da zamisle dve žene, ali imaju manjak maštovitosti kad pomisle na dva muškarca. U njihovim glavama sve se svodi na analni seks, na grubost i na nekoliko divljih sekundi. A tvrdim da jedan homoseksualni par mnogo češće vodi ljubav od jednog prosečnog heteroseksualnog. Ovde naglašavam "voditi ljubav"! Mnogi su načuli i da je jačina emocija između homoseksualaca daleko silovitija i dugotrajnija nego što oni ''normalni'' ikad osete. Ono što mogu da tvrdim jeste to da je bitna razlika između seksa između muškarca i žene, s jedne strane, i homoseksualaca, sa druge. Naravno, u prvom slučaju uvek postoje psihičke blokade, strah od sutrašnjice, želja da se dokazujemo, dok u drugom slučaju te blokade često sasvim padaju. Ali to je nemoguće objasniti onima koji nikad nisu probali...

Neki kažu da su homoseksualci promiskuitetni. Slažem se, ali nisu ništa gori ili bolji od ostalih. Kad jedan muškarac menja lezbijkežene on je ''frajer, mačo, faca'', ali ako menja muškarce onda je ''muška kurva''. Smešno, kao i većina nepisanih pravila seksa i seksualnosti.

Ali najvažnija nepoznanica u vezi sa gej populacijom možda je i najpresudnija za razumevanje ove ''bolesti''. U razgovoru sa jednim muškarcem koji je gej a na čelu je i organizacije za prava homoseksualaca u jednom našem gradu, saznala sam da je više od 60 % (a mogu reći i blizu 80%) homoseksualno orijentisanih ljudi to postalo zbog zlostavljanja u porodici! Žao mi je što oni to ne žele javno da potvrde, ali meni je ta činjenica otvorila oči (mada sam ih uvek držala otvorene i pokušavala da shvatim i one drugačije od mene).
Dakle, ako želite da osudite homoseksualizam počnite od jedne heteroseksualne porodice. Zamislite šta se sve dešava sa detetom koje je zlostavljano od strane jednog ili oba roditelja. Ko je tu kriv? Dete? Osoba koja je osetila da u sopstvenom polu može da nađe utehu? Društvo koje osuđuje homoseksualce a ne pita se otkud oni na planeti?
Nikog se ne tiče koga ja odvodim u krevet
Time ne ugrožavam nikoga osim sebe i osobu koja je ušla u moj krevet, a ona, valjda, razmišlja svojom glavom i zna šta radi. Gledajte svoja posla. Homoseksualizam nije zarazan.

Za kraj, još samo dve zablude, od stotinu onih koje nisam pomenula:

* Sida nije samo bolest homoseksualaca. Raspitajte se u JAZAS-u pa ćete početi da bijete i narkomane, a i mnoge heteroseksualce.
* Pokušajte da dođete do statističkih podataka koliko je među homoseksualcima bilo silovatelja i saznaćete da se ti slučajevi na prste mogu izbrojiti.

I sad za one koji se pitaju odakle ovaj tekst iz mog pera, a i zanimaju se za moju seksualnu orijentaciju, sledi poruka: Kao heteroseksualac bar sam u stanju da istražim, razumem, razgovaram i na kraju da napišem svoje lično mišljenje o homoseksualizmu. I na tu svoju osobinu da ne osuđujem sam ponosna.
Nazad na vrh Ići dole
 
Heteroseksualac o homoseksualizmu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sweet dreams :: Sweet dreams :: Zabavne teme :: Kutak za ljubav-
Skoči na: